Matcha imeline vägi – energiat ja toitaineid kuhjaga

Sisuturundus
Matcha Latte Võitis Brüsselis Parima Maitse auhinna 2017. | Tootja

Matcha on pulbriks jahvatatud roheline tee, aga see on rohelisest teest veelgi tervislikum, sest matcha pulber lahustub ning omastub paremini. Mida head see imepulber teeb?
 

Üks klaas matchat võrdub antioksüdantide ja toitainete sisalduselt 10 klaasi rohelise teega ja annab energiat 6 tunniks.
Matcha  teest saame rohkelt  C-vitamiini, tsinki, kroomi, magneesiumit, kiudaineid. Jook kiirendab ainevahetust ja viib välja mürgid. Igal juhul paraneb keskendumisvõime. Alaneb kolesterooli tase ja veresuhkur.
Mille poolest erineb Matcha Latte Matcha rohelise tee pulbrist? See on valmissegu ja latte nime annab sellele kookospiim. Kui on olemas Caffe Latte, siis miks mitte ka Matcha Latte?
Millest see võlujook siis koosneb? Tee sisaldab 63% orgaanilist kookospiima pulbrit, orgaanilist kookospalmi suhkrut, 11% orgaanilist matchat, orgaanilist lucuma pulbrit ja naturaalset vanillit. Kuna pulber on laktoosivaba, sobib see hästi veeganitele.
Kuidas teed valmistada? Puista 1 kuhjaga teelusikatäis pulbrit kõrgema teetassi põhja. Vala kõrgelt peale keedetud vesi (50-60 °C), siis seguneb tee paremini ja pinnale tekib kaunis vaht. Naudi!

Kuidas maitses võlujook testijatele ja millist tagasisidet anti?

Proovija: Maitses nagu rohelise tee-puljongi ja kookose segu. Üldsegi pole paha, väga huvitava maitsega. Ise ma seda osta poleks julgenud, sest  ei tea ette, kas selline jook üldse maitseb. Nüüd tean, et maitseb ja jooksin edaspidi seda hea meelega. Täiesti hea vaheldus lihtsalt rohelisele teele. Mõnusalt nauditav jook. Nüüd juba mõtlen, et õhtuti enam rohelist teed ei joo, vaid hakkan Macha Latte teed jooma, sest see on mõnusama ja kreemjasema maitsega.

Proovija: Kui paki avasin, siis ninna tuli mõnus, magus šokolaadine lõhn. Meelde tuli macha šhokolaad, mida ma kunagi söönud olen. Maitse on väga hea ja kreemine. Ju siis see kookos teeb selle joogi kreemiseks. Pakil on kirjas, et tassi kohta tuleb panna 1 tl pulbrit. Minule jäi see liiga lahjaks, mina panin tassi kohta 2 tl pulbrit. Tegemist on väga hea ja tervisliku joogiga. Hea on see, et pole sees kofeiini, mis mu pea uimaseks teeks. Arvan, et selle joogiga on ka väga hea päeva alustada ning miksmitte ka pärast joogaharjutusi.

Proovija: Lõhnab nagu Raffaello, soe kookose jook. 1 tl lusikatäis pulbrit on minule liiga lahja, tahan magusamat, sest magus tee maitseb mulle rohkem. Kindlasti tuleb seda teed proovida pikemalt, siis saaks teada, kui hästi see minu enesetundele see mõjuks. Kui tee isu õhtul peale tuleb, siis ma vist seda Macha Latte teed ei jooks, siis teeks ikkagi tavalist piparmünditeed. Aga kui nüüd sõbrannad külla tulevad, siis tahan koos nendega uuesti Macha Latted katsetada, just sellepärast, et maitseelamust pakkuda. Hindan naturaalsust väga.

Kes oma tervisest hoolib, võiks proovida veel järgmisi tooteid.

Salendav ürditee võilillega

Salendav ürditee.
Tootja
Maksa puhastav tee.
Tootja
Vaarika-ingveri tee.
Tootja
Fitness saledustee.
Tootja

Sarnased artiklid