Uue põlvkonna õhk-õhk-soojuspump – stiilne disain ja erakordne efektiivsus

Sisuturundus
Mitsubishi Electric MSZ-LN sisemoodul on saadaval neljas värvitoonis. | Tootja

Uue põlvkonna õhk-õhk-soojuspump Mitsubishi Electric MSZ-LN rabab esmajoones oma moodsa disaniga. Enam pole soojuspumba sisemoodul ilmetu kumerate seintega plastkast, mida on piinlik seinale kinnitada, vaid eeskujulikult disainitud seade, mis sobib ka kõige stiilsema sisekujundusega ruumi.

Mitsubishi Electric on turule toonud uue ülimalt efektiivse ja suurepärase disainiga õhksoojuspumba seeria Kirigamine Style (MSZ-LN). Kirigamine Style on senise populaarse tippmudeli Kirigamine (MSZ-FH) järeltulija. Uus õhksoojuspump on saanud täiesti uue eeskujulikult disainitud sisemooduli.


Värv vali vastavalt interjöörile

Mitsubishi Electric MSZ-LN sisemoodul on saadaval neljas värvitoonis - valida on kaht tooni valge, musta ja punase vahel. See võimaldab leida sobiliku lahenduse iga interjööri tarvis. Valitud värvilahendusega sobitub ka vastavat tooni digitaalne juhtpult.

 

Kütab senisest veelgi efektiivsemalt

Mitsubishi Electric MSZ-LN kütab ka karmis põhjamaises talves ja lumise ilmaga. -25 °C juures on uus soojuspump 35% efektiivsem kui senine FH seeria. Paranenud on ka seadme energiatõhususe klass, mis on nüüd A+++.

 

Kõrvaldab õhust allergeenid ja tolmu

Uus Plasma Quad Plus tehnoloogia kõrvaldab õhust tolmu, allergeenid, hallituse jm lendlevad mikroosakesed, mutes ruumi õhu puhtamaks ja tervislikumaks.

 

Infrapunasensor

3D i-see infrapunasensor tuvastab ruumis inimese tema kehatemperatuuri järgi ning suunab õhuvoo tema suunas. Kaks autonoomselt töötavat õhusuunajat võimaldavad suunata õhuvoogusid ruumi eri osades paiknevatele isikutele.

 

Kaugujuhtimine

Uus integreeritud Wi-Fi süsteem ja internetirakendus MEL Cloud võimaldavad juhtida distantsilt ruumi temperatuuri ja monitoorida soojuspumba energiatarvet kasutades selleks nutitelefoni või tahvelarvutit. Digitaalne tagantvalgusega juhtpult võimaldab lihtsalt talletada individuaalseid seadistusi.

 

Öörežiim

Ühe nupulevajutusega saate soojuspumba lülitada öörežiimile, mis vähendab seadme niigi madalat mürataset 3 dB võrra, elimineerides ka kõik piiksud ja mahendades märgutulesid, et sul oleks mõnusam uinuda.


Lihtne puhastada

Soojuspumba sisemooduli soojusvaheti ja ventilaatori spetsiaalne pinnatöötlus takistab tolmu- ja rasvaosakestel kinnituda, mis teeb seadme puhastamise lihtsaks ja hoiab kokku  hoolduskulusid.

 

Säästlik häälestatav kütterežiim

Soojuspumba saab seadistada säästlikule kütterežiimile alates +10 °C ja häälestada seda ühe kraadi haaval tempeartuurini +31 °C. Nii saad enda  äraolekul hoida ruumi säästurežiimil, kuid just sulle  sobiva temperatuuri juures.


Rohkem infot saad siit.

Sarnased artiklid