Väike ruum:  see nipp aitab luua praktilise kodu

Kristel Trell
kodus.ee
Mahukas seinakapp aitab väikeses kodus lahendada panipaigaprobleemi | Shutterstock

"Pisikeses kodus on praktilisus ja funktsionaalsus esikohal," rääkis Palazzo sisearhitekt  Airita Aim, kes esineb laupäeval, 22. aprillil ka messil Interjöör teemal "Kaasaegne kodu sõnas ja pildis".

"Loomulikult tahame kõik endale mugavat ja mõnusat kodu, aga kord on juba nii, et seal kus inimene elab, koguneb ka asju," jutustab Aim.

 Sestap soovitab sisearhitekt panipaigad varakult välja mõelda. "Uut korterit ostes ei kipu me mõtlema, et kuhu panna koristustarbed või erinevate hooaegade jalanõud, samuti sporditarbed ," räägib sisearhitekt. "Väikese korteri puhul igatsetakse rohkem ruumi ja õhku, ei taheta palju mööblit. Ent juba algusest nutikalt planeeritud tagasihoidlikes toonides suur seinakapp võimaldab sinna pool elamist ära paigutada ja ruum ei tundugi nii täis olevat," soovitab ta.

Tallinnas toimub 21-23. aprillini sisustusmess Interjöör, milles raames leiavad aset ka kinnisvaramess, aiandusmess ja disainilaat. Ka kirjastus Ühinenud Ajakirjad on messil kohal - saab osta meie raamatud ja tellida ajakirju!

Sarnased artiklid