Magamise kunst

Sisuturundus
Treca ja magamise kunst on saanud inspiratsiooni Pariisi kõige luksuslikematest hotellidest. | Tootja

Unemaailma reisib iga inimene üksi ning iga selline reis ei peaks olema mitte üksnes unikaalne - see peaks olema parim reis. Seepärast ei jäta Treca mitte midagi juhuse hooleks.Prantsusmaal sündinud Treca võib küll välja näha nagu lihtsalt madrats või voodi, ent on midagi palju enamat - Treca on prantslaslik elamise kunst ja magamise kunst. Treca ei taha pakkuda lihtsalt und kahe kiire tööpäeva vahel, Treca sooviks on viia imelisse ja rahulikku uneuniversumisse

Parem uni tähendab paremat elu


Oma eluajast veedab inimene magades keskmiselt 25 aastat. Seepärast on Treca jaoks ainumõeldav kasutada vaid parimaid kangaid ja pühenduda detailidele - et magades veedetud aeg oleks unikaalne ja parim igas mõttes.Vaju oma voodi pehmusesse, nagu astuksid unenägude ookeanisse, kus ebareaalsus on ainus reaalsus.
Ei üllata vist kedagi, et Treca ja magamise kunst on saanud inspiratsiooni Pariisi kõige luksuslikematest hotellidest, millele on lisatud maailma tippdisainerite teadmised ja kogemused, ja parimad käsitööoskused.

 

Vaid parimad kangad ja lihvitud detailid. | Tootja

Mees, kes leiutas voodi- ja madratsituru

 

Treca voodite ja madratsite lugu ulatub tagasi 16. sajandisse. Moritzite perekond omas juba siis tehaseid, mis värvisid kuulsaid punaseid kangaid Prantsuse armee mundrite jaoks. Kui mundrimood muutus, muutusid värvitünnid õlletünnideks. Järgmine suur pööre toimus saja aasta eest, kui perekond hakkas tootma detaile plahvatuslikult kasvanud autotööstusele - nende esimene klient ei olnud keegi muu kui Michelin.

Treca sündis üsna varsti pärast seda, saades nime perekonnale kuuluva kaableid tootva ettevõtte TREfilerie-CAblerie järgi. Järjekordne kannapööre pereäris kujunes suurimaks edulooks. Nagu paljud Moritzid enne teda, oli ka Treca asutaja René Moritz visionäär: ajal, kui voodite turg oli olematu, tekkis temal mõte oma tehaste toodetavaid peenikesi ülivastupidavaid terastrosse kasutada madratsite valmistamisel, kattes need peene villakangaga.

Treca madratsid tähendasid revolutsiooni vooditööstuses. Enne seda pärandati korralikke madratseid põlvest põlve ja mööblikaupmehed pakkusid põhku täis madratseid, mis olid madratsid ainult nime poolest.
Ent korraga said prantslased tõesti head madratsid ja koos sellega hea une ning Treca madratsid jõudsid müügile isegi sellistesse Pariisi luksuskaubamajdesse nagu Le Bon Marché.

René Moritz oli leiutanud madratsid ja uneturu. Edasi tuli vaid lihsalt hoida oma ülikõrget kvaliteeti. Treca oli ja on madrats, mille kvaliteedini jõudmise seadsid endale eesmärgiks kõik teised madratsitootjad.

Hea madratsi sisemus. | Tootja

Parimad materjalid
 

Oma madratsite ja voodite kvaliteedi täiuseni viimiseks kasutab Treca vaid parimaid materjale, et pakkuda suurimat mugavust ja parimat und. Nii naturaalsed kui tööstuslikult loodud materjalid on valitud nende termiliste ja niiskust imavate omaduste ning nende vastupidavuse tõttu, et garanteerida mugavus pikkadeks aastateks.

Mardatsite sisust leiab Merino d’Arles’ villa, mis on Euroopa kõrgeima kvaliteediga vill ning kõige kohevam maailmas leiduv vill; kuningliku alpakavilla, mis ei ima niiskust; beebikaamelite villa, millel on imelised temperatuuri ja niiskust reguleerivad omadused; eksklusiivset laamavilla, mis on äärmiselt vastupidav ning suudab endas talletada soojust, et see siis temperatuuri langedes vabastada.

Madratseid ja voodeid katvad kangad valmivad koostöös innovaatilise Maison Pierre Frey’ga, mis loob ja toodab kangaid.

Treca on pioneer reguleeritavate voodite maailmas ja pakub tänaseks kahte reguleeritavat voodisüsteemi: CAD (Supercad ja Cad3) ning TREKAFLEX. | Tootja

Treca aastal 2020: tippdisainerid ja kõrgmood interjööris
 

Seades eeskujuks Prantsuse kõrgmoe traditsioonid, teisendas Treca kõrgmoe sisekujunduseks. Treca pakub laia valikut tippdisainerite loodud voodeid ja voodipäiseid.
Trecale voodeid loonud disainerite nimekirjast leiab juba Matteo Thuni, M. Christian Lacroix’, Andreas Weberi, Annette Langi, Sandrine Chollet’ja paljud teised - sel aastal lisandusid siia disainerid Manuela Simonelli ja Andrea Quaglio ning sisearhitekt ja disainer Sarah Lavoine.

Pariisi hetkel üks kuumemaid nimesid Sarah Lavoine sai tuntuks juba 2002. Aastal oma ajatute ja elegatsete mööbliesemete ja interjöörilahendustega. Tema loodud voodi astub välja hedonistliku ja ilusa elu kaitseks, seades esikohale kodutunde ja heaolu.
Andres Quaglio ja Manuela Simonelli liitsid oma talendi juba ülikooli ajal ning juba paarkümmend aastat loovad nad mööblit ja aksessuaare, mis on ühtaegu tavalise dja tuttavad ning samas täiesti ootamatud ja üllatavad oma poeetiliste detailidega.

Lähemalt Treca madratsitega saab tutvuda Inspira salongis www.inspira.ee

Treca voodivalikust leiab endale sobiva nii klassika kui kaasaegse disaini austaja. Treca öökapid, lauad ja kangaga kaetud tumbad on harmoonias voodipeatsite disainiga. | Tootja
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid