Sametiselt matt mööbliviimistlus näeb interjööris välja väga elegantne

Sisuturundus

Veel üsna hiljuti olid populaarsed just läikivad viimistlusmaterjalid. Nüüdseks on nende kõrvale ilmunud matt, mis näeb välja tõeliselt stiilne. Puudutades sametine ja soe, on selle viimistlusega puitkiudplaatidest saanud meie kõige nõutum toode.

Sametine viimistlus - ilus ja meeldiv puudutada

Tootjad, mööblidisainerid ja arhitektid on ühel nõul selles, et selliselt viimistletud pinnad lisavad interjöörile stiilsust ja tagavad ka meeldiva puutekogemuse. Kõige uuem REHAU noble matt pinnakatete valik rõhutab, et ilu pole mitte ainult välimuses, vaid ka meeldivas emotsioonis, mida pakub spetsiaalse, tänapäevase, sõrmejälgede eest kaitseva Soft Touch kattega mööbli puudutamine.

Uued värvid annavad interjöörile uue elu

Laminaadikollektsioon RAUVISIO brilliant noble matt sisaldab kaheksat omavahel kokku sobivat värvi, tänu millele saab luua harmoonilise ja aegumatu sisekujunduse. Nende hulgast leiate nii tintmusti kui ka antratsiidi toone, halle ja heledaid - alates puhtast valgest kuni vaniljetoonini. Kollektsiooni RAUVISIO noir on lisatud veel 4 lisatooni, mis on inspireeritud loodusest ja linnaelust. Siit leiate valge, kreemi ja beeži tooni, samuti halli, musta, üllatava mererohelise ja tuhmi oliivi tooni.

Oluline on see, et mõlemad kollektsioonid sobivad omavahel ideaalselt kokku, nii et saate värve vabalt ühendada, sõltuvalt soovitud tulemusest. Laminaat HPL noir sobib suurepäraselt köögi tööpindade jaoks ning brilliant noble matt on mõeldud vertikaalseks kasutamiseks - koos loovad need läbimõeldud, funktsionaalse ja kauni kompositsiooni.

Millistesse interjööridesse sobib sametine tekstuur?

Uus mattpindade kollektsioon sobib absoluutselt igasse interjööri.

Noble matt pinnakatete lai ja universaalne värvivalik täiendab eri stiilides sisustatud ruume. Mustad või valged matid toonid sobivad suurepäraselt nii minimalistlikesse ruumidesse kui ka uhke glamuurse stiiliga.

Ilu, vastupidavus ja kõrged hügieenistandardid

Valikut tehes on oluline aspekt ka materjali vastupidavus. Kvaliteedi osas vastavad uued mööblipinnad kõige kõrgematele standarditele: mattlaminaadid on ülimalt vastupidavad kuumusele, niiskusele, kriimustustele ja löökidele. Materjali omadused tagavad, et võite olla kindel oma investeeringus, mis kaunistab teie interjööri pikki aastaid. Enamgi veel, lisaks heale väljanägemisele ja funktsionaalsusele, on kollektsioonil RAUVISIO noble matt ka antibakteriaalsed omadused. See tähendab, et mööbel sobib suurepäraselt kõrgete hügieenistandarditega ruumidesse. Mis tähendab, et lisaks köökidele võib neid kasutada näiteks ka arstikabinettides.

Seega, kui soovite oma ruume kujundada funktsionaalselt, kuid ka väga stiilselt, siis kasutage meie RAUVISIO noble matt valikut.

Tutvuge lähemalt:

www.rehau.lv

Sarnased artiklid