Zehnder Charleston 90 - “kvaliteet detailides”

Sisuturundus
Tootja

Veedame põhjamaades oma elust pea 90% siseruumides. Seetõttu on arusaadav iseendaga äärmiselt nõudliku ja edasipüüdliku inimese tung kujundada oma keskkond hoole, detailsuse ja rõhutatud kvaliteedi tunnetusega. Nii saame igapäevaselt tagasi just neid samu emotsioone põhjalikkusest, maitsekusest, pühendumusest, väärikusest ja kvaliteedist.

Kas võime endale lubada, et unustame selles harmoonias ”mõned detailid”? Kas tulemus oleks ”sama”? Kas lihtne ”sooja andev” küttekeha ehk radiaator on siin erandiks?
 

Šveits, Aarau 1930

1930. aastal patenteeris  Šveitsis, Aaraus pereettevõte “Gebrüder Zehnder AG” esimese terastoru radiaatori. Eelnevalt peamiselt kergmootorrattaid tootnud perefirmale sai see oluliseks kannapöördeks.
Kuni 1930. aastani kasutati peamiselt ainult malmradiaator tüüpi küttekehasid. Sellest hetkest algas pereettevõtte Zehnderi ja tema aegumatu stiiliga eksklusiivse Charleston ribiradiaatori edulugu, mis sellel aastal tähistab oma 90. sünnipäeva ja tänaseks rahvusvaheline ettevõte Zehnder Group AG oma 125. tegevusaastat!


Klassika, modernsus ja rõhutatud detailsus

Hoolimata sellest, et Zehnder Charleston ribiradiaaatori disain on säilinud pea muutumatuna 9 dekaadi vältel, on tehnoloogiline areng olnud pidev märksõna toote ja kogu Zehnderi pereettevõtte arengus.
Tänaseks toodetakse Zehnder Chaleston radiaatoreid laserkeevitus tehnoloogial, mis nõuab murdosa millimeeter täpsuses tolerantset ja filigraanset koostekvaliteeti.
Küttekehade erinevaid pinnaviimistlusi ja värve, mis oma viimistluses järgivad piinliku täpsusega iga detaili ja kumerust, on tänaseks võimalik valida  üle 700 hulgast.
Tulemuseks on kvaliteet detailsuses, mis muudab küttekeha disainielemendiks sekundeerides väärikalt ja väljapeetult ülejäänud ruumi interjöörile.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid