Zhannabelle õpetab naisi vabanema traumavaimust

Sisuturundus

Universum on andnud meile kõik eeldused olemaks õnnelik, edukas, terve ja armastatud. Kuid pahatihti segab meid miski oma andeid ja võimeid rakendamast. See on tingitud traumavaimu mõjust. Zhannabelle pakub oma seminarides kaitset sellise vaimu eest, et elada õnnelikuna ja täisväärtuslikult.

Zhannabelle on naiseliku jõu aktiveerimistalituse korraldaja rohkem kui 300 linnas üle kogu maailma. Ta töötab isikliku ja suguvõsa kaudu päritud traumavaimudega, olles kõikide maade ja igast rahvusest naiste elu kujundaja, rõõmu allikas, motivatsiooni eestkõneleja, suhtetrauma ja probleemide tervendamise ravitseja. Tal on erakordne kütkestamisvõime ja ta võib selle positiivse vibratsiooni pilguga edasi anda, täites teid tervise, armastuse ja küllusega.

 

Mis segab meid olemast õnnelik?

Me kõik sünnime siia maailma andekate ja võimekatena. Neid omadusi on meil mitte üks või kaks, vaid palju. Kuid kui palju me neid andeid endas avastame ja kasutame? Paraku vaid väikest osa.

Võimalik, et keegi kirjutab vabal ajal luuletusi (ja ei näita neid kellelegi), keegi kasvatab oma aias imeilusaid lilli (ka taimedega suhtlemine on anne), keegi joonistab (nagu öeldakse, enda jaoks). Neid andeid, mida me nimetame hobitegevuseks, saab edasi arendada ja leida endas üha uusi. Kuid meid segab miski. Mis see on?

Oletame, et teil on vaja oma äriprojekti kaitsta, viia läbi esitlust või rääkida ametikõrgendusest. Kuid käed värisevad reeturlikult, mõistus tardub ja te ei saa ühtki sõna suust. See on hirm.

Või tuleb tüdruk koolist ja jookseb vanemate juurde, et rääkida oma edusammudest, heast hindest, kiitusest ja huvitavalt veedetud päevast. Kuid vanemad, kes on oma mõtetesse uppunud, lihtsalt ei kuule teda. Laps sulgub oma tuppa. See on solvumine.

Või ootab naine elukaaslast töölt koju. Ta hilineb. Üha rohkem ja rohkem. Siis tekivad naisel kahtlused – teda petetakse! Armastatud inimene on just praegu kellegi teisega. Naisel hakkab süda tugevasti pekslema, pea käib ringi ja hakkab isegi füsioloogiliselt halb. See on armukadedus.

Või paluti teie kätt ja südant või pakuti ametikõrgendust –  pole tähtis mida. See kõik on seotud suurte muudatustega teie elus. Võib-olla tuleb kolida teise linna või isegi riiki, omandada midagi sellist, mida te varem ei osanud. Te ei suuda kuidagi otsustada, kas olla nõus või mitte. Venitate sellega... ning uue ametikoha saab keegi teine. See on kahtlemine.

Kõik see on ühe ja sama nähtuse –  traumavaimu kirjeldus. Just tema täidab mõistuse kõhkluste ja kahtlustega, võtab elujõu ära.

 

Mis on traumavaim ja mille poolest ta ohtlik on?

Mis on traumavaim? Need on meie keskkonnale omased käitumismustrid, mis antakse meile edasi.  Näiteks, kui teid ümbritsevad jõhkrad inimesed, muutute ka teie jõhkraks. Kui teie vanemad suhtusid teisse ükskõikselt, muutute ka teie oma laste suhtes ükskõikseks. Kui teie ema oli teie isa suhtes armukade, muutute ka teie armukadedaks.

Kas panite tähele, et traumavaim on nagu nakkus? Keegi aevastas teie kõrval ja juba teil ongi nohu ja palavik. Ainult et traumavaim ei ole füsioloogiline nähtus, vaid energeetiline substants. Traumavaim mõjutab meie emotsionaalset käitumist. Kui keegi hüsteeritseb ja sõimab läheduses, hakkame ka meie sedasama tegema.

No ja mis siis sellest... Kui karjungi kassi peale, kes minu lemmikvaasi maha ajas? Kui sõimangi inimest, kes mind tänaval juhuslikult müksas? Kui nähvangi elukaaslasele, kes tuleb tavalisest hiljem koju? Igaühega ju juhtub.

Aga meenutame võrdlust nakkusega. Kui teil on gripp, kas siis teie organism töötab nagu te oleksite täiesti terve? Ei. Pea valutab, olete nõrk ja tahaks magada. Niisamuti on ka traumavaimuga – ta segab teid teie ülesannete täitmisel, ande ja võimete kasutamisel, et oleksite rikas, edukas ja õnnelik.

Tema tõttu on teil töökohal probleemid, pidevad vaidlused elukaaslase ja lastega, halb nahk ja tervisehädad. Traumavaim blokeerib kõik anded, millega te siia maailma tulite! Mida rohkem te traumavaimu suhtes vastuvõtlik olete, seda vähem teie anded rakenduvad. Teil lihtsalt pole aega luuletusi kirjutada, kuna te ajate sussiga kassi taga või toksite hüsteeriliselt töölt hilja koju tulevale elukaaslasele sõnumeid!

Aga mida siis teha? Aga mida te siis teete, kui olete grippi jäänud? Ravite end muidugi! Traumavaimust vabanemiseks on neli viisi.

 

Esimene viis: pöörduge erilise inimese poole

Traumavaim on väga tugev, ta tungib sügavale inimese teadvusse. See tähendab seda, et temast saab jagu ainult eriliste võimetega inimene.

Selliseks inimeseks on Zhannabelle. Tal on traumavaimu nägemiseks, temaga rääkimiseks ja inimese aura puhastamiseks eriline anne. Seepärast on parim võimalus panna end Zhannabelle'i individuaalkonsultatsioonile kirja. Ta diagnoosib aurat ja viib läbi puhastusrituaali, loob teie jaoks kaitsekesta. Valib isikliku amuleti, kus elavad haiguste ja probleemidega eest kaitsvad kaitseinglid, kes suunavad teie intuitsiooni vajalikku suunda.

 

Teine viis: vältige nakatunuid

Võimalusel tuleb piirata suhtlemist negatiivse mõjuga inimestega (kes sõimlevad, kadestavad, levitavad kuulujutte ja solvavad). Nende psüühika on traumavaimu poolt juba kahjustatud ja nad võivad ka teid nakatada.

Muidugi on lähedaste, sõprade ja pereliikmetega raske suhtlemist vältida. Siin tuleb teile appi stalkingu ehk konfliktide vältimise reegel. Selle reegli toimimisest räägib Zhannabelle oma koolitustel.

 

Kolmas nõuanne: külastage väekohta

Traumavaimuga seotud tõsiste probleemide korral soovitab Zhannabelle pöörduda kõrgema jõu poole. Selleks korraldab ta väekohas retriite. Selle võimas energiatase annab võimaluse tegeleda praktika ja rituaalidega teisel vaimsel tasandil, rikastada aurat tugeva energiavooga. Rännak väekohas koos juhendaja või tema õnnistusega puhastab aurat, muudab teie saatust, avab anded ja (isegi erakordseid) võimed.

 

Neljas nõuanne: läbige eriline rituaal

Traumavaimust vabanemisega saab alustada nüüd kohe, iseseisvalt. Selleks soovitab Zhannabelle traumavaimu kaitseringi rituaali. Te peate looma 7 sfääri, et säästa energeetilisi peenkehi kurjade mõtete sissetungimise eest. Iga sfäär on meie elu mingisuguse osa kehastus.
 

Tervis ja immuunsus.

Isiklikud suhted ja naiselik jõud.

Materiaalne kava: rahaline olukord, karjäär ja edu.

Südamlikud ja sõbrasuhted, heategevus.

Anded, individuaalsus, võimed.

Tahe ja intuitsioon.

Ühendus kõrgema jõuga, mis annab meile vihjeid ja kaitseb meie sugupõlve.

Rituaaliks tuleb iga sfääri peopesadega 7 korda hõõruda ning kasutada transformeerimise erilist mudrat ja muusikat. Nende saamiseks pöörduge Zhannabelle'i poole – ta selgitab üksikasjalikult, kuidas rituaali õigesti läbi viia.

Seda rituaali peab tegema iga päev, hommikul ja õhtul. Hommikul aitab see tööpäevaks häälestuda ning õhtul puhastab stressist ja negatiivsest.

 

„Ma äratasin traumavaimu“. Solange'i (Pariis) lugu

„Kaks aastat tagasi pakkusid sõbrad mulle ootamatult reisi Vietnami, ühte tuntud väekohta. Olin Zhannabelle'i seminaridel sellistest kohtadest palju kuulnud, kuid kahjuks polnud neis veel kordagi käinud. Muidugi olin ma kohe nõus. Kuid unustasin olulise reegli: väekohta tuleb minna ainult koos väeinimesega või paluda juhendaja õnnistust ning kaasa tuleb võtta eriline kaitseamulett. Olin veendunud, et mind ei ründa ükski kuri olevus ja retriit toimub probleemideta. Aga läks teisiti.

Zhannabelle ei rääkinud eesseisvast reisist. Mitte spetsiaalselt, vaid oli lihtsalt väsinud. See tuli mul meelde alles ärasõidupäeval ja otsustasin, et ajan üksnes talismaniga läbi. Aga ma jätsin talismani koju... Jäi loota vaid sellele, et veab.

Tõrked tulid kohe alguses. Meie reis hilines ilma tõttu küllaltki palju, siis ei leidnud me teejuhti, et minna iidse poollagunenud budistliku templi juurde, mis oli meie reisi sihtpunktiks. Tee peal läks auto rikki... Teisisõnu, saabusime kohale päris väsinud ja närvilistena. Ja siis juhtus midagi veidrat. Päris templi juures tekkis mul paanikahoog... See oli nii tugev, et sõbrad kandsid mind autosse ja sõitsime otseteed haiglasse... Arstid andsid mulle rahustit ja mul hakkas parem, kuid reis oli lootusetult rikutud.

Saabusin koju rusutuna, tugeva migreeniga ja öösiti vaevasid mind hirmuunenäod. Tabletid ja hingamisharjutused ei aidanud. Lootsin vaid Zhannabelle'i abile.

Ta kontrollis individuaalsel konsultatsioonil mu aurat ja leidis sealt traumavaimu, kelle rahu ma olin rikkunud. Selgus, et seal kus me käisime, oli Vietnami sõja ajal palju inimesi surma saanud. Mu kaitseta aura tõmbas ligi iidse vaimu, kes janunes eluenergia järele.

Õnneks pöördusin ma õigel ajal Zhannabelle'i poole. Ta viis läbi puhastusriituse ja kõik mu haigusnähud möödusid. Sest ajast saadik külastan väekohti ainult koos Zhannabelle'i ja tema õpilastega.“

Oleme siiralt rõõmsad, et sellised lood on õnneliku lõpuga. Just selleks korraldab Zhannabelle kogu maailmas seminare, individuaalseid konsultatsioone ja retriite väekohtades. Ta on aidanud tuhandetel naistel iseend avastada, rakendada oma andeid ja unistusi ning elada täisväärtuslikku elu.
Võtke Zhannabelle'iga ühendust nüüd kohe ja teie elu muutub imeliselt!

Sarnased artiklid