Kas tead, mis on ilu, nooruse ja tervise valem? Dr. Ohhira kollageenijook ja probiootikumid

Sisuturundus
Dr. Ohhira probiootikum ja kollageenijook. | Tootja

Tänapäeval on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu.

Miks meil on vaja probiootikume?

Kõik bakterid ei ole halvad. Inimkeha lausa vajab paljusid baktereid, et terve püsida. Kasulikke baktereid kutsutakse probiootikumideks. Nad elavad seedekulglas ja mujal organismis ja ka naha pinnal. Probiootikumid on eelkõige tuntud oma mõju tõttu soolestikule, kus nad hoiavad tervislikku pH-d ja toetavad regulaarset seedimist.

Nüüdisaegne elustiil võib rikkuda probiootilise populatsiooni tasakaalu. Stress, töödeldud toit, kloorivesi ja isegi mõned ravimid võivad meie mikroökoloogiat mõjutada. Sellised elustiilitegurid võivad kahandada tundlike heade bakterite populatsiooni. Samal ajal toidavad vähem teretulnud tegelasi rohked süsivesikud ja suhkrud, mida igapäevaselt tarbime. See võib omakorda mõjutada igapäevast energiataset ja immuunreaktsioone.

Praegusel ajal ei pääse keegi probiootilist tasakaalu rikkuvatest elustiiliteguritest. Õnneks on probiootiliste toidulisanditega võimalik aidata kehal seedekulglas heade bakterite õiget tasakaalu säilitada. Ka naha probiootilise tasakaalu eest saab hoolitseda looduslike probiootiliste nahahooldustoodetega

Dr. Ohhira probiootikum on maailma populaarseim premium-klassi probiootiline toidulisand, mis on 100% looduslik ning tunnustatud arvukate rahvusvaheliste auhindadega.

 

Mida head teevad probiootikumid?
 

Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest. Tegemist on 100% loodusliku toidulisandiga.

Probiootikumid normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu selles sisalduvale piimhappebakteritele. Leevendavad kõrvetisi ning puhitisi ning tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme.

Pärsivad haigusi tekitavate bakterite kasvu ning stimuleerivad ja tugevdavad immuunsüsteemi.
Dr. Ohhira probiootikumid sisaldavad  ainulaadset elavkultuuri: koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni (puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad).

 

Dr. Ohhira probiootikum. | Tootja

Kollageenijook – loodusliku ilu ja nooruse saladus

Dr. Ohhira poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem, mis töötab seestpoolt väljapoole!

Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused.

Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rake  samuti tagab kudede ja organite tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

Kollageenijook annab elastse, noorusliku ja särava naha ning painduvad elastsed liigesed.

Kollageenijook sisaldab 7,75 g mere päritoluga kollageeni, mis annab maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul ning muidugi hea enesetunde.

 

Dr. Ohhira kollageenijook. | Tootja

Dr. Ohhira teekond avastuseni

Dr. Iichiroh Ohhira, auhinnatud mikrobioloog, kes  sündis 1936. aastal Jaapanis Osakas. Ta õppis Okayama ülikoolis ning omandas oma esimese teaduskraadi põllumajanduse alal. Pärast ülikooli lõpetamist töötas Dr. Ohhira maastikuarhitektina, mille käigus puutus ta esimest korda kokku piimhappebakteritega.

Maastikuarhitektikarjääri alguses määrati Dr. Iichiroh Ohhira töötama Malaisiasse kavandatava suurprojektiga, kus ta pärast kohalikult valmistatud joogi tarvitamist haigeks jäi. Seedehäirete leevendamiseks pakkus üks kohalik talle „maagilist eliksiiri”, mis tema halva enesetunde üllatuslikult kiiresti kaotas ning samas temas professionaalset huvi tekitas. Millega siis tegemist oli

Ta naasis Okayama ülikooli, et omandada mikrobioloogikraad. Oma edasiste õpingute käigus ning pärast neid, omandanuna doktorikraadi mikrobioloogias, jätkas Dr. Ohhira selle „maagilise eliksiiri” uurimist. Ta avastas, et tegemist oli fermenteeritud joogiga, mis sisaldas erinevaid piimhappebakterite tüvesid. Ta avastas ka, et joogis leiduvate piinhappebakterite toime oli nii tugev tänu aastatepikkusele loomulikul temperatuuril fermenteerimisele, mille käigus tugevamad bakterid tugevamaks said ning nõrgemad hävisid.

Pärast enam kui kümme aastat kestnud teadusuuringuid järeldasid Dr. Iichiroh Ohhira ja tema uurimisgrupp Okayama ülikoolist, et mõistavad piimhappebakterite saladusi piisavalt, ning on valmis alustama tööd, et salapärase segu koostisaineid ise valmistada, et ka teistele inimestele kättesaadavaks teha Dr. Ohhirat aastaid varem aidanud segu ravitoime.

Sarnased artiklid