Kehale on kodus püsides lisakilod kogunenud?

Sisuturundus
Alati tuleb mõelda, mis see on, mida sa sööd ja kas sa sööd nälja või isu pärast? | Shutterstock

Peaminister on nüüdseks teatanud, et 1. juunist avatakse avalikud rannad. Peeglisse vaadates küsime endalt, kas oleme selleks valmis? Kuidas on eriolukord mõjutanud meie kehakaalu?  Nädalas on olnud kaks tähtsat sündmust: toidu veebikeskkonnas tellimine ja kullerauto saabumine. Pole siis imestada, et kaalunumber hakkas vaikselt, aga kindlalt suurenemise märke näitama.

Nami-Nami portaali perenaise Pille Petersoo sõnul on inimeste huvi toiduretseptide vastu eriolukorra ajal kasvanud ja süüa tehakse tavapärasest rohkem. Eriti populaarseks on viimasel ajal saanud saia küpsetamine. Lisaks potisaiale on populaarsed ka pannkookide, kohupiimakoogi ja kaneelirullide retseptid.
Järgmise koroonaviiruse laine hirmus tekib küsimus, kas sel kevadsuvel peaksime mõtlema isikliku suvekeha kujundamisele või jätkama hoopiski varusid koguvat elustiili?
Meie elueesmärk on püsida terve, et elada pikka, elamusterohket ning  rõõmsat elu. Ennekõike on meil kohustus oma keha, hinge ja mõistuse eest regulaarselt hoolt kanda.

Tervise hoidmise ja liigse ülekaalu tekkimise vältimiseks tuleb iga eine n-ö välja teenida. See tähendab  mõõdukalt liikumist iga päev.
Mis puutub toitumisse, siis tuleks mõelda, mis see on, mida sa sööd ja kas sa sööd nälja või isu pärast? Näljatunde tekkimine on seotud ellujäämisinstinktiga. Isud on seotud mõistuse ja emotsioonidega.
Mõistlik, tervist hoidev suhtumine võiks olla järgmine: 80% ajast toitun tervislikult ehk toidan nälga ja 20% ajast on luba toita isusid.
Juhul, kui karantiiniaegne las-minna suhtumine ja sellega seotud liigne kehakaal on Sinu üle juba  võimust võtnud, siis ei jää muud üle, kui endale juba täna öelda:  STOPP! MA VALIN TERVISE.

Siin on sulle abiks loodusiku koostisega toidulisand Lepicol Lighter.

Tootja

Lepicol Lighter

on abiks kaalulangetajale, sest looduslikest komponentidest koosnev pulber:
* aitab vähendada söögiisu ja stimuleerib seedimist,
*  aitab vähendatud kalorsusega dieedi raames kaasa kaalukaotusele,
* aitab taastada soolestiku tasakaalu,
* toetab soolestiku tööd ja pehmendab soolesisu.

Lepicol Lighter koostises sisalduv glükomannaan paisub maos ja annab täiskõhutunde. Mineraalaine kroom aitab ohjeldada magusaisu. Lisaks veel kasulikud piimhappebakterid ja Kõrbe-teelehe seemnekestade pulber, mis toetavad ja tasakaalustavad soolestiku tööd.

Tervise Trump  e-poes kehtib maikuus sooduskood OP0525, mis annab igalt ostult -25% soodustust.

Kasuta võimalust ja osta kvaliteetsed tervisekaubad  soodsalt ning kontaktivabalt e-poest! www.tervisetrump.ee

Sarnased artiklid